| Spaul a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva daca pot face la un scuter sa dea rateuri pe teava de esapament,sau la masini cum se face sa dea rateuri?

Răspuns Câştigător
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Esti primul pe care il aud ca vrea pe toba doar ca sa dea rateuri.laughing " sa bubuie "... vrei sa sperii iepuri din padure laughing
asta ar fi unu din motive de ce nu ne inghite lumea pe strada...
totusi sa-ti raspund la intrebare, golesti toba de tot si gata. vrei flacari, instalatie speciala cu bujie in toba si pui si o butelie de gaz... sa fie macar ceva artisticlaughing)

| Spaul explică (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Mersi de raspuns.
Oameni care nu ne suporta pe strada nu stiu ce i frumos :X

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru Spaul):

Ignora-i,nu-i mai baga in seama, eu asa fac...si mai ii fentez cu dale/le intru in fata masinii(injuraturi, chestii din astea).(asta daca esti bazat pe moto/scuter)Bafta. pupici