| Mihaimihai1234 a întrebat:

La cat timp se da orasul pentru categoria C dupa absolivea salii?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cat sunt de aglomerati cei de la circulatie.
Se face de obicei programare si depinzand de cat este de agomerat centrul respectiv, poti astepta intre 2 saptamani si 4 luni.

| Mihaimihai1234 explică (pentru Violleta2022):

Deci am toate sansele sa dau in aceeasi luna si orasul nu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihaimihai1234):

Da, ai sanse daca nu sunt prea multi cursanti in perioada respectiva si orasul unde esti, este micut.
Bucurestiul este criminal, in special din primavara pana in toamna, cand programarile sunt facute, pe multe luni inainte.

| Liana030809 a răspuns:

La cat timp are chef tanti sa te programeze