| Gica20 a întrebat:

pentru persoanele care au un VW PASSAT 2002-2004 1.6 BENZINA m-ar interesa si pe mine consumul ei Mixt, Urban si Extrauraban as vrea sa achitionez o masina dinasta si m-ar interesa parerile voastre ..Stima

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Consumul la un motor de 1.6 generatia sa probabil se incadreaza in 8-9 mixt. degeaba intrebi tu, consumul poate varia atat in functie de starea masini, de cum o conduci, de calitatea benzinei, unde o conduci etc

1 răspuns:
| anonimu6669 a răspuns:

Cred ca trebuie sai dai foc