| oltenasu2010 a întrebat:

Salut, am si eu o mica problema, in luna Mai as vrea sa plec cu masina mea inmatriculata pe RO in UK, am auzit unele voci care spun ca s-ar fi schimbat legea in UK si termenul de circulare fara a plati taxe in UK ar fi acum de 3 luni, nu de 6 cum era inainte, as dori sa stiu daca este asa sau nu. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

Te duci si faci o plimbare cu trenul pana la Calais si inapoi, in caz ca te opreste cineva ii arati biletul.

| oltenasu2010 explică (pentru MariusF23):

Multumesc de raspuns, dar nu ma ajuta cu nimic

| MariusF23 a răspuns (pentru oltenasu2010):

Ba te ajuta, cat timp ai bilet nou odata la 3/6 luni nu zice nimeni nimic