| AlexandruAlx20 a întrebat:

Salut / Buna! Vreau si eu o parere despre acest casetofon auto! De preferat cine la folosit, il foloseste sau cine se pricepe nu toti bagatori de seama. http://www.altex.ro/......nare-verde

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am folosit unul asemanator, pe rosu.
Nimic de reprosat, functiona foarte ok.
Arunca un ochi si pe www.be-loud.ro ca s-ar putea sa iesi mai ieftin, si ai de unde alege.

| AlexandruAlx20 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mersi de ajutor e cu 10lei mai ieftin pe be-loud.

11 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Ia-ti un player USB, cu slot pentru card si intrare auxiliara, iesi mai ieftin. Cine mai foloseste CD-uri?

| ombladon a răspuns (pentru regis):

CIne are bani sa le cumpere!

| regis a răspuns (pentru ombladon):

Nu e vorba de bani, e sub 1 leu un bulk, pe care poti "inghesui" o gramada de piese. E vorba ca a cam apus vremea CD-ului, cand toata muzica pe care ai ascultat-o pana acum incape pe un singur stick USB, iar intr-un telefon ai mai mult decat in toata mapa de CD-uri din bord.

| ombladon a răspuns (pentru regis):

Eu ma refer la CD-uri originale...

| regis a răspuns (pentru ombladon):

Cu atat mai mult. Daca nu se mai folosesc CD-uri de 1 leu, cu atat mai putin se vor folosi unele originale... Eu unul n-am mai ascultat de cativa ani muzica de pe CD si nu ma socotesc a fi un impatimit al tehnolgiei.

| ombladon a răspuns (pentru regis):

Avand in vedere ca multa lume foloseste modulatoarele FM, nu mai are rost sa vorbim de calitatea sunetului, dar eu inca mai folosesc CD-uri...

| AlexandruAlx20 explică (pentru regis):

Il iau pentru USB ca, Cd-uri nu folosesc dar un player usb de buna calitate nu prea se gaseste asa iau ceva o firma serioasa care sa aiba si USB sau CARD

regis
| regis a răspuns:

Eu ziceam de player mp3, cu slot de card si intrare auxiliara, la care poti asculta muzica de pe stick, card, telefon sau orice alt player. Fata de CD-player are avantajul costului redus, iar fata de modulator, calitate si slot liber la bricheta.

| ombladon a răspuns:

Eu am pioneer deh 2100ub, si merge perfect, foarte rar se intampla sa "sara" CD-ul.

| AlexandruAlx20 explică (pentru ombladon):

Nu prea o sa folosesc cd-uri mai mult o sa-l folosesc pe usb