| Undercover22 a întrebat:

Salut, cum pot sa dau de propietarul din talon mai exact un număr de telefon sau ceva?
Mulțumesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea ai cum. Teoretic ii știi datele de contact ca doar de la el ai luat masina

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai cateva variante:
1. Il cauti pe Facebook;
2. Ii trimiti o scrisoare recomandata prin posta;
3. Te uiti in "Pagini Aurii", sa vezi daca cumva e printre cei 0.001% dintre romanii care si-au pastrat abonamentul Romtelecom (actual Telekom);
4. Mergi personal la adresa din acte.

| anonimg a răspuns:

Cu poliția, dacă îl dai in judecată și va fi chemat în instanță. Vorbește cu un avocat; poate cunoaște alte metode mai ușoare.