| GeorgeOG19 a întrebat:

Daca intalnesc indicatorul stop, iar pe drum sunt 2 sensuri, 2 benzi pe sens, trebuie sa trec doar cand este liber tot sau doar cand nu circula cei de pe 2 benzi (virez la dreapta).

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai prioritate celor cu care te intersectezi, restul nu conteaza

| GouDidodino a răspuns:

Ce ma? Nu am inteles nimic. Dar cel mai bine, stai dracu acasă sau roagă pe cineva care chiar stie sa sofeze, sa te duca unde ai nevoie. Dacă ai facut scoala de șoferi trebuia sa nu ai o asa dilema

| LPCTSTR a răspuns (pentru GouDidodino):

Poate inca exerseaza sau a uitat... tipi si tu la el... straight face

| FreddieM a răspuns (pentru LPCTSTR):

Omul poate inca e la scoala sau e doar curios. Imi pare rau ca e tratat in asemenea maniera. Dar ce sa-i faci, avem si asemenea specimene. Imi cer scuze in numele domnului de mai sus.

| GouDidodino a răspuns (pentru FreddieM):

Ia nu va mai cereți ma scuze in numele meu