| MarianMrn a întrebat:

De curand am cumparat un vw golf 4 care are un radio CD cu "magazie" cu 6 cd-uri, din cate stiu aceste radio cd-uri functioneaza cu trakuri, am facut prin nero 3 cd-uri (Audio CD) si nu functioneaza, apas pe butonul care comuta pe cd si imi scrie "NO DISC", de ce? Mentionez ca am un cd de la proprietarul anterior si functioneaza.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu functioneaza, de indata ce nu le faci corect.
Pasii sunt urmatorii: dai pe nero express alegi music, audio cd dai pe add alegi melodiile dorite, te uiti sa nu depaseasca maxim 70! Next, ai o sagetica in partea stanga apasa pe ea, iti apare writing speed: alesi 4x, write method : track-at-once, bifezi optiunea wirte, si ultima remove silence. Dupa in dreapta iti apare title cd etc, daca vrei spui la title ce melodii sunt gen, house, populara etc. si apoi burn, daca nu te descurci da-mi pm si ti le fac eu.