| angi_4331 a întrebat:

Am o intrebare pentru care au luat recent permisul de conducere,categoria B, si care binevoiesc sa-mi raspunda : Vi s-a intamplat ca in ultimele 5-6 ore de condus inainte de traseu sa va pierdeti total? Mie asa mi s-a intamplat azi,am avut doua sedinte de conducere si amandoua au mers extrem de prost si nu mi s-a mai intamplat niciodata. Marti am orasul si chiar as vrea sa-l iau, am depus foarte mult timp si energie in aceasta activitate si nu inteleg de ce se intampla toate acestea. Va multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| Kryeno a răspuns:

Salut!
Probabil ai emoții, știind că în scurt timp vei susține examenul. Încearcă să ți le stăpânești și să fii mult mai încrezător în tine - îți spun, din proprie experiență, că te ajută în mod categoric. Pe lângă asta, poți încerca să stai mai concentrat asupra acestei activități atunci când ești în timpul orelor de condus, poate ceva ți-a distras atenția fără ca tu să sesizezi. Succes!

1 răspuns:
| donarcostica a răspuns:

Emotiile. Frica ca nu il vei lua... 100% asta este... Peste putin timp urmeaza sa ma apuc si eu de permis categoria B nu ti-o spun din experienta dar te asigur ca este pur si simplu o frica. happy