| Iulian_Iulian_2000 a întrebat:

am si eu o problema cu un ATV 124 cm3 4 timpi. merge in fata si in marsalier. dar e o problema. in marsalier. nu pleaca de pe loc. cârăie asa. Nu intră. si in fata. nu am treaba cu el. fuge de mănâncă asfaltul. doar ca pleaca prea lent de pe loc. gen daca ma tine cineva nu pleaca. daca ma poate ajuta cineva. Va rog frumos...
Mulțumesc!

1 răspuns:
| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Ambreiajul e problema.Cumpara un kit nou de ambreiaj, monteaza-l si atv-ul va merge ca nou.