| ValeanuAndrei82 a întrebat:

Daca o masina este parcata intr-un mod regulamentar la cine sa sun? Stiu ca la politie dar nu exista un numarul special pentru cazuri ca acesta deoarece nu vreau sa blochez linia in locul persoanelor care au adevărate urgente. Multumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce sa suni daca este parcata regulamentar?
Poate ai vrut sa spui ca este parcata NEregulamentar. Atunci poti suna.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Nu spui orasul din care esti.
In Sibiu stiu ca exista asa ceva. Probabil ca si in alte orase din tara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai dacă e parcata regulamentar de ce sa suni?

| ibaal a răspuns:

Bai,daca e regulamentar parcata, poti sa ii tai cauciucurilelaughing te cauta dupa politia pe tine, ca sa nu ii suni tu degeaba si sa blochezi linia pentru altii...
si daca e pusa ca @^$&#@%@ atunci, lasa-i un buchet de flori mare, si numar de telefon, te suna elbig grin

| ValeanuAndrei82 explică:

Am gresit, ma refeream la un mod neregulamentar rolling on the floor)) scuze

| NWO21 a răspuns:

Daca este parcata regulamentar nu suni nicaieri, daca este parcata NEregulamentar suni la politia locala.