| AlexBoy88 a întrebat:

Maine ma duc sa dau sala pentru scoala de soferi (categoria B) si vreau sa imi ziceti si mie ce va trebui sa fac maine(etapele ca sa zic asa) ca sa stiu ce sa ma astepte.
La calculator cand raspund la o intrebare imi zice pe loc daca am raspuns corect sau gresit?
Vreau sa raspunda cei care au trecut pein acest examen si stiu.
Va multumesc mult celor care vor raspunde si raspunsul cel mai bun va primi funda!

Răspuns Câştigător
| wEeEk1d a răspuns:

Prima data te inregistreaza la un birou. Dupa care astepti sa intri in camera unde se sustine examenul, primesti un card cu un cod de bare pe care il pui sub monitor pe un scanner. Dupa care apar datele tale, le verifici daca sunt bune si dai "Continua" dupa care primesti 3 intrebari sa te acomodezi cu sistemul (ele nu se iau in calcul) dupa care incepe exemenul. Da iti arata pe loc daca ai raspuns sau nu corect. In colt dreapta o sa iti arate. Cam atat.

Succes la examen!