| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare,ce mașini recomandați sub 3000 euro(benzina) fiabile adică ieftine la întreținut, sa nu se strice des și ieftine la consum(sub 7 litrii pe sută de km urban)?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-aș fi recomandat Ford Puma Hybrid. O frumusețe. ❤️

| nyoentox2002 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt bune hybrid-urile

| Lrs2015 a răspuns:

O toyota avensis din 2005 cu 1.8 vvti

| nyoentox2002 explică (pentru Lrs2015):

Îmi place la nebunie, e arătoasă dar cine știe cât costă să o intretii

| Lrs2015 a răspuns (pentru nyoentox2002):

E motor aspirat natural, nu ai turbina, egr cu probleme, dpf, e motor de buget, nu cu consum prea mare, doar sa gasesti una in stare buna! Nu lua diesel! E masina de buget, merita si f fiabila!

| nyoentox2002 explică (pentru Lrs2015):

Eu caut sa fie și pentru curierat dar și pentru ieșit în oras

| Lrs2015 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Pai tocmai e perfect acel benzinar 1.8 vvti. E perfecta pentru oras dar te si ajuta in afara ca ai putere. E f buna configuratia asta, da sunt putine in Ro!