| FakeJoker a întrebat:

Salutare TPU, am o problema cu casetofonul, a intrat in safe mode, sau asa cred, scrie SAFE pe display, este un symphony 2, de la audi, daca e relevant, problema a aparut de cand am scos bordul, mai intai nu se inchidea cand scoteam cheia din contact, iar astazi a aparut acest safe mode. Ajutor, DAU FUNDA.

1 răspuns:
| halcyon16 a răspuns:

Modul SAFE apare cand casetofonul este deconectat de la baterie. Ulterior trebuie sa introduci manual un cod care il ai in cartea masinii. Intereseaza-te de tipul casetofonului si cauta tutoriale pe internet. De exemplu 'how to unlock... radio?'