| Anonimul09 a întrebat:

Salutare TPU! Îmi poate spune cineva unde pot gasi toate intrebarile pentru categoria de Redobandire a permisului de conducere? Eu i-am recomandat persoanei respective site-ul Scolii Rutiere, dar am inteles ca au bagat acum intrebari care nu apar pe site-ul lor... Vreau doar sa imi recomandati un site unde as putea gasi toate intrebarile. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi pe drpciv.ro, este site-ul oficial al directiei de permise.