| vlad93fcv a întrebat:

Strict pentru orasul Pitesti.La ce ghiseu trebuie sa ma adresez pentru dovada inlocuitoare permis si la ce ore? Am obtinut astazi categoria C si permisul mi-a fost schimbat, si am nevoie de dovada pana-mi va veni prin posta noul permis.Multumesc!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Te duci la ghiseul unde ai depus dosarul sa le ceri dovada. Mie mi-a dato scoala de soferi. Daca nu te descurci intreaba un politai de acolo si iti arata unde trebuie sa mergi.