| Miralfn a întrebat:

Acum un an mi-am cumparat de pe net un aparat de epilat cu ceara de unica folosinta; acum am terminat rezervele si-mi trebuie altele. Am gasit cateva site-uri de pe care pot sa cumpar, dar taxa de transport e 24 de lei in conditiile in care o rezerva de ceara e 6-7 lei. Stiti vreun site care are taxa de transport mai mica sau un magazin in Bucuresti de unde pot sa cumpar? Stiu ca exista si varianta transportului prin posta, dar eu am ci de Gorj, deci nu pot primi livrari prin posta in Bucuresti.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Mergi la hipermarket si cumperi direct de acolo fara a mai fi nevoie sa mai platesti taxa de transport care este in jur de 20 ron!
Pa, pa.

| Miralfn explică:

Am cautat la Carfour, MegaImage si Kaufland si n-am gasit, dar ieri din intamplare am intrat intr-un magazin de cartier, gen toate produsele de la 15-20 de lei in sus, si aveau un colt numai cu produse Kalloos unde mi-au sarit in ochi rezervele. Pret 6, 5 lei, rezonabil. Magazinul e pe sos. Giurgiului, pentru cine e interesat, in zona cimitirul evreiesc.