| sopranaCadaverica a întrebat:

Am 21 de ani, mi-au aparut vreo 5 fire albe, doar pe partea stanga a scalpului. Asta inseamna ca e posibil sa albesc mai devreme de 40? Stiu ca e legat si de gena.

16 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Sărut mâna stimata, respectata și distinsa doamna.
Dumneavoastră ați putea încerca să vă vopsiți în culoarea dumneavoastră naturala.

| sopranaCadaverica explică (pentru Catrice):

Te-ai vorbit cu Nevermore?

| Catrice a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Nu știu despre ce vorbiți distinsa doamna. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Observ o schimbare...

| sopranaCadaverica explică (pentru anonim_4396):

Da, nu te bucura, inca n-au trecut 24 de ore! Vreau sa arat tuturor firele mele albe perfecte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

A, eu credeam că e de bine

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E legat de stres. Poți albi și într-o oră de la un șoc puternic. Nu e o regulă să albești până la o anumită vârstă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu credeam ca ai 41

| sopranaCadaverica explică (pentru anonim_4396):

Asa baba arat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Ei, nu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Chiar voiam sa-ti dau cu saru'mana...

| sopranaCadaverica explică (pentru anonim_4396):

Cica e o forma de curtoazie. Ai grija.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Fii sigură că o făceam doar din dorința de a fi reverențios big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, asta din pacate tine doar de ADN/genă si de la persoana din familie ce a avut această problemă, nimeni nu poate spune exact daca o sa albesti înainte sau după 40 de ani, poti doar sa întrebi persoanele familiare despre această problemă, o zi faină!

| User23434 a răspuns:

Meh, ține de gena. Maica-mea a început sa albească de la 18 happy