| Daviiiiiid a întrebat:

Am o intrebare ...nu stiu cum sa ma tund am par destul de lung dar nu stiu cum sa ma tund (am bretonul aproape pana in sprancene si as vrea sa imi tund bretonul intr-o parte) si daca ati putea sa imi ziceti cum sa ma tund sau daca ati putea sa imi tr niste poze frumoase daca imi place poza respectiva sau raspunsul dat dau fundita love strucklove struckX:Xlove strucklove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Locre a răspuns:

Pai poti sa te tunzi ''filat'' sau ''in scari'' cum se zice.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră aici: http://www.fete24.info/frizuri/
Pa, pa.