| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare strict pentru fete.In ultimul timp am fost diaperat dupa felul in care arat, sa fac sala si sa mananc mancaruri cu continut ridicat de proteine.Din pacate am ajuns cam la 68 kg pentru o inaltime de 170 cm.Imi formasem 6 packs, ceva muschi, mai putina burta.Dar de vreo 3 saptamani nu prea mai am chef de sala, m-am saturat sa salivez la anumite mancaruri si sa ma uit toata zoua in oglinda.Acum am inceput sa fac putina burta, am 71 kg,mananc si beau orice, de asemenea si mancaruri sanatoase. Daca ar fi sa alegeti, ce tip de baiat ati alege dintre aceste 2 categorii? Va plac baietii cu putina burtica?

10 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu faci sala pentru femei? laughing))

Cati ani ai, 16?

| Elena9328 a răspuns:

Îmi plac băieții care mă respectă și iubesc pentru ceea ce sunt. Daca e top model și mă tratează că pe ultima cârpă. Merita? Nu.

| venividivici2017 a răspuns (pentru Elena9328):

Da,ai dreptate.Multumesc pentru raspuns happy

| Eduard619 a răspuns:

Daca nu ai ditamai burta eu cred ca nu e o problema.
Caracterul e important iti zic sigur.

| venividivici2017 a răspuns (pentru Eduard619):

Nu am exagerat, acum in ultimul timp am inceput sa mai fac de cand mananc mai orice.

| sweetys a răspuns:

Nici sa fie culturist dar nici sa arate ca un porc. Daca nu ii plezneste camasa sau tricoul e in regula sa aiba o husa la patratele. Dar daca nu isi mai vede varful degetelor de la picioare de burta, atunci este o problema.

| venividivici2017 a răspuns (pentru sweetys):

Da,ai dreptate.Multumesc pentru raspuns.O sa incerc sa nu mai tin cont de tampeniile astea, ca ma ingras daca mananc aia iar apoi sa salivez.

| D3I3 a răspuns:

Numai pe mine mă amuză cuvântul "burtică" rolling on the floor)

| venividivici2017 a răspuns (pentru D3I3):

De ce? Burta, burtica...ii vad pe cei cu burta, cei care zici ca asteapta sa nasca; astia cu burtica, un pic poate ca mine...acum nu mai stiu, daca am, dar de cand cu sala am capatat complexele astea.

| D3I3 a răspuns (pentru venividivici2017):

Mă refer la cuvântul în fine, nu la înțeles. Sună amuzant.