| anonim_4396 a întrebat:

Am un ic de alergie in jurul buzelor cum sa scap de ea? Funda file:///D:/DCIM/101CANON/IMG_3358.JPG

9 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Sigur e alergie?! De obicei apare yerpesul bucal. Întreabă la farmacie, în funcţie de simptome îţi recomandă ceva eficient.

| kaatalyna a răspuns (pentru zuzualina):

Nu nu e yerpes nu am avut niciodata si stiu cum arata asta e imprejurul buzelor si sunt mici ca alergia am mai avut cu 1 an in urma si stiu

| kaatalyna a răspuns (pentru zuzualina):

Am si mincarimi insuportabileee...

| zuzualina a răspuns (pentru kaatalyna):

5 zile de Claritine (sau orice antialergic) şi ai scăpat.

| zuzualina a răspuns (pentru kaatalyna):

Şi e herpes, dar sunt pe telefon şi m-am grăbit :d

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Pai simplu:
Date cu crema de galbenele sau aloe vera.

| kaatalyna a răspuns:

Pur si simplu eu mine sunt la scoala si nu as dori sa ma duc cu alergie