| Hehehelp a întrebat:

Buna!

AJUTOR VA ROOOG!

Știți acel trend care era pe Tik Tok cu buzele care erau băgate intr-un păhărel mic și le lăsai puțin și se măreau? Am încercat asta și s-au mărit dar sunt umflate și sunt mov pe lângă buze.

AJUTOR VA ROOOG! Se vindeca?

Am început sa plâng

5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Se vindeca, in cateva zile.Nu mai te uita pe tik tok, e o aplicatie de rahat

| Hehehelp explică (pentru Lukasssz):

Nu mă mai uit de ani buni ( am scris greșit in întrebare ) doar ca am văzut paharul ăla mic in Bucătărie și nu știu ce a fost in capul meu

| Hehehelp explică (pentru Lukasssz):

Și știi dacă pot face ceva spre exemplu sa masez sa tin ceva rece?

| Lukasssz a răspuns (pentru Hehehelp):

Da pune-ti o bucata de gheata.

| AliGab a răspuns:

rolling on the floor) Doamne cat am ras