| wolfquest63 a întrebat:

Buna happy! Am o problema foarte mare. Am avut parul lung dar era ros asa ca m-am hotarat sa ma tund.[asta doar sa creasca repede si sa fie sanatos]. Insa arata la fel de groaznic! E ros, cu toate ca e imposibil sa se roada atat de repede. straight face. Si imi cade foarte mult parul. inainte sa ma tund nu imi cadea chiar asa de tare crying

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Poti folosi gama pentru ingrijire a parului cu ghimbir de la tianDe :http://www.eshop-rapid.ro/......old-Ginger este foarte eficientaA

| Aly_Alexutzza_1990 a răspuns:

Pai eu as vrea sa te ajut cu ceva.sa il ti impletit.dar am niste intrebari pentru tine.cu ce sampon te speli? te dai cu balsam?

| wolfquest63 explică (pentru Aly_Alexutzza_1990):

Ma spal cu syoss pentru. par lipsit de stralucire, si nu, nu ma dau cu balsam.

| samutzusamu a răspuns:

Foloseste balsamul... sora-mea toata ziua il foloseste si are un par de nemaivazut