| camelia2512 a întrebat:

Bună, am si eu o problema, in momentul in care ma machiez in zona nasului si al pometilor, incepe sa-mi curga nasul si as vrea sa stiu de ce? Eu mă gândesc că îmi acopăr porii, iar fața mea nu mai poate respira atat de bine si e vreun fel de alergie.
Păreri?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa ai o alergie la ingredientul/ingredientele comune care se gasesc in cosmetice, mai ales daca spui ca ai incercat mai multe tipuri.
Poti incerca cosmetice care nu contin alergeni.

6 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Clar e alergie, nu mai folosi nimic și mergi la alergolog să-ți faci niște teste.

| camelia2512 explică (pentru supadeceapa):

Chiar o sa ma duc, multumesc frumos?

| supadeceapa a răspuns (pentru camelia2512):

Foarte bine kiss n-ai pentru ce!

| SUTEUCLAUDIU a răspuns:

Schimba alea de machiaj, cumpără altele

| camelia2512 explică (pentru SUTEUCLAUDIU):

Sunt noi plus ca am incercat mai multe si degeaba