| BluLolipopGirl a întrebat:

as vrea niste sfaturi pentru a slabi! am 14 ani, o inaltime de 1.66 si o greutate intre 75 si 70 de kg. Stiu su este normal ca o fata de 14 ani sa aiba aceasta greutate. O fata la varsta mea ar trebui sa aiba: cam intre 55 si 45 de kg. Chiar vreau sa schimb asta si nu doar pentru ca nu este normal si ci pentru ca oameni rad de mine chiar daca nu este foarte matur... va rog sa ma ajutati. Multumesc cu anticipare!

Răspuns Câştigător
| Asdffd a răspuns:

Pai,renunta la sucurile acidulate,bea numa naturale facute in casa, frucate si legume, fugi macar jumate de ora pe zi[daca sa poate si 1 ora]Multe abdomene, 5 sunt de incalzire si 25 normale,danseaza, fa miscare, nu lenevi:*

1 răspuns:
| Adișa_9127 a răspuns:

Eu am slabit 15 kg in 3 luniwinking...dar prin infometare care nu ti-o recomandhappy. Cred ca liceul isi facuse abonament de la salvare ca lesinam pe hollaughing...si erau toti mirati nustiuce etceterahee hee.Mai bine alearga seara, mergi cu rolele nu mai bea sucuri acidulate nu mai manca prajeli etc.Pa-pa:*