| ralluca15lp a întrebat:

as vrea sa ma vopsesc roscata...ce trasaturi ale fetei sau ale caracterului trebuie sa am pentru a mi se potrivi look-ul? fetele din clasa mi-au spus ca nu imi sta bine dar ele au alta parere despre mine...voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Roşcatul se potriveşte tenului deschis şi mediu, cu ochi verzi. De ce nu încerci cu violet de genţiană, în vara asta? E natural, nu arde părul şi se curăţă la 3-4 spălări. N-o să fie nicio problemă dacă nu-ţi stă bine.

evenso
| evenso a răspuns:

Buna.
Trebuie sa ai ten foarte deschis pentru par roscat si ochi verzi ar fi ideal, dar cel mai bine este sa incerci tu cu poza ta pe www.taaz.com/

| Mariinaa a răspuns:

Din cate vad la profilul tau ai 14 ani de-acu', mai bine nu te vopsi de-acu', nu este indicat. Insa, da ..pentru a-ti sta bine cu parul roscat trebuie sa ai tenul deschis, ochii albastri sau verzi. Tie ti-ar sta mai bine cu un ciocolatiu daca tu esti cea din poza happy. Succeshappy.

| ralluca15lp explică (pentru Mariinaa):

Da am 14 ani dar nu am zis ca vreau sa ma vopsesc acum...si da eu sunt cea din poza...prima dat ma gandeam la un negru albastrui dar acum mi s-a pus pata pe roscat

| Mariinaa a răspuns (pentru ralluca15lp):

Nu te-ar avantaja foarte tare roscatul, mai bine alegi nuante de maro, sau de ce nu un saten cu accente roscate, ar veni superb si te-ar avantajahappy.