| Kyzz a întrebat:

Buna!
Azi am fost la oftalmolog si mi-a spus ca imi trebuiesc ochelari purtati permanent si ca lentile de contact nu se pot pune.crying
Cine stie un site sau ceva cu rame mai moderne tinand cont ca am 12 ani si nu vreau sa arat ca dracu.

8 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Poi. i-ati niste ochelari cu rama mai groasa, adica aia care sustine lentilele subtire si aia pe care o pui dupa ureche mai groasa.
Si eu am asa si nu a ras nimeni de mine. ba mai multmi-au apreciat ochelarii si faptul ca imi stau bine.
Probeaza mai multe modele si alege care iti place...

| Nicoleta a răspuns:

Poti sa vezi tu 1000 de modele care sa iti placa.Degeaba daca nu ii probezi sa vezi cum se aranjeaza.

| hiphopbeatz a răspuns:

Pai trebuie sa le probezi, poate iti sunt bune din alea groase si negre/alta culoare poate iti sunt buni aia cu rame subiri gen fara de rama ca sa zic asa.

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......-lei-1.jpg

pace!

| Sinedd a răspuns:

Nu ai sa arati ca dracu ai sa vezi, o sa-ti stea bine...crede-ma!
Alegeti o pereche frumoasa de ochelari si rama frumoasa si ai sa vezi!

| viooiv a răspuns:

Linga spitalul de "ochi". Zona romana.este un magazin mai select si accetabil la pret.Mai ezact piata lahovari.http://maps.google.ro/......http?/maps 445787, 26. 097581&sspn=0. 000000, 0. 000000&iwloc=A&sa=X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa i s-a intamplat si unei prietene. A crezut ca oamenii o vor lua in ras daca va purta ochelari.Eu nu inteleg ce li se pare asa rau in a purta ochelari! Pe mine nu ma deranjeaza daca cineva poarta ochelari si nu iau pe nimeni in ras.Tot ce conteaza e ce are inauntru.Parerea mea!

| Genuitoarea a răspuns:

Hey. daca este neaparata nevoie sa porti ochelarii, ia-ti un model la moda, te-ai gandit bine. poti imbina moda cu nevoia, sunt baieti ce isi pun ochelarii doar ca e la moda si ca este rama frumoasa.Iti poti lua niste ochelari dreptunghiulari, negri dar rama sa fie cu vreo 2 lini rosii intelegi? si incearca sa iti cumperi si niste adidasi gen gheata negru. imbinat cu lini(rosii) sau rosu pur.big grin daca ai nevoie de mai multe detalii despre asta ia id meu pinky.girl4you am un baiat in scoala care este superb si are ochealri si adidasi cum iti zic eu aici e si inalt si la moda si tte fetele il plac iti dau si poza daca vrei.adauga'ma. pup:* vei vedea ca asta te va ajuta ff mult smug