| TheoCookiesChocolate2013 a întrebat:

Azi mi-am cumparat samponul Elseve cu arginina dar nu mi-am cumparat si balsamul, as vrea sa ma spal doar cu samponul.Are ceva sau trebuie neaparat sa folosesc balsam?happy multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nadya21 a răspuns:

Nu are nimic. Balsamul este doar recomandat dupa spalare pentru un par cu volum etc. Deci nu are nici o problema te poti spala doar cu samponul fara grija. happy

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Am folosit si eu aceasta gama si chiar este foarte buna. Eu prefer cand incerc o gama sa o iau pe tota de la sampon, balsam, masca pana la tratament insa vezi daca iti place samponul si daca iti place le poti lua si pe restul.

| Elly213 a răspuns:

Eh,stii cum e.
"Pentru efecte garantate folositi si balsamul" dar dupa mine asta e doar pentru reclama.Vezi cum reactioneaza parul fara sa folosesti balsamul si daca nu e pe placul tau incearca sa-l cumperi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
azi merge asa!
dar sa cumperi repede un balsam
pa-pa
:*

| ArrianaM a răspuns:

Intr-adevar,acest sampon este foarte bun, dar nu trebuie sa folosesti musai si balsam.balsamul nu ii face nimic mai special, dar...merge si cu balsam, si fara

| Julyanne a răspuns:

N-are nimic! Te poti da linistita!:-))