| Lexy_2449 a întrebat:

Cam cat ar costa un pierce pentru limba cu tija de titan si bile de plastic? Cine ma poate ajuta si pe mine cu un raspuns. happy

Răspuns Câştigător
| InocentKida a răspuns:

In jur de 20 lei. funda?

3 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Pai acum depinde de unde al cumperi dar te costa de la 30ron an sus

| Lexy_2449 explică:

Doresc sa-mi fac un pierce in limba si as vrea,daca gasesc, sa cumpar cu tija de titan si bile de plastic, in asa fel incat sa nu-mi stric dintii. :d

| CandyStress a răspuns:

Nu mai mult de 20 de lei.eu mi-am luat unul cu bile de plastic, dar nu stiu din ce metal e tija si am dat 10 lei pe el