| YHE a întrebat:

cum pot sa ma ingrasa 10 kg in cel mai scurt timp! (fara fast food) funda

Răspuns Câştigător
| crissa20 a răspuns:

sa-ti dau cateva sfaturi( eu sunt o grasuta, care in urma cu 2 ani eram o slaba )
1) mamanca tot timpul( 3 mese pe zi si gustari intre mese cat poti de multe)
2) bea sucuri din fructe pe care scrie natural( stiu ca nu sunt naturale, dar au foarte mult zahar )
3) dormi, dormi si iar dormi ( Chiar daca se spune ca somnul nu ingrasa, iti spun sigur ca e ingrozitor de gras explicatia ar fi urmatoare: cand dormi, corpul nu mai consuma energia pe care tu o iei din alimente)
4)ia suplimente alimentare( eu am luat pentru par si unghii atunci, dar dupa ce m-am urcat pe cantar m-am potolit
6) Incearca sa nu te enervezi( stresezi) starea de liniste ingrasa cu cat te simti mai bine din punct de vedere emotional, cu atat pui pe tine! daca ai probleme sau te stresezi cu ceva iti sugerez sa consulti un psiholog, desi nu cred ca poate pshihologul sa schimbe ceva, dar pe unii ii ajuta nu a fost cazul meu din pacate pe mine mai mult m-a incurcat:-)
Cam atat! sper ca te-am ajutat, daca ai intrebari imi poti da un mesaj! Bafta cu ingrasatul:*

6 răspunsuri:
| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Ia inainte de masa vitamine, mananca oua, nuci, alune, si incearca sa nu mai faci miscare multa putin timp vei pune repede pe tine.

| yuliutsa a răspuns:

Dulciurithinking

| Apache2605 a răspuns:

Nu recomanda nimeni, ma rog, niciun doctor nutrionist sa mananci gras sau nulti carbohidrati. Sala! Tras de fiare! Nu te ingrasi nesanatos, nu o sa alerge burta in 7 parti, ci te vei ingrasa cu masa musculara.

| ClausBBC a răspuns:

Mananca frate slanina, carnati, toba ORICE..sa fie cat de gras. si dupa aia du-te la calculator si te joaca cat de mult..si sa nu faci multa miscare..in concluzie..MANANCA ORICE AI LA INDEMANA!(calculatorul nulaughing )

| Clandestina a răspuns:

Iti recomand cu cea mai mare incredere Supradine, vitaminele se gasesc la farmacie intr-o cutie galbena! Din experienta mea iti spun, am fost in depresie cat de slaba, cu aceste vitamine am pus pe mine in 2 luni aproape 10 kg, nu le venea a crede prietenelorhappy Sper ca ti-am fost de folos, o zi buna!happy

| YHE explică (pentru Clandestina):

Multumesc mult! iti raman datoare :*