| izaBella05 a întrebat:

E adevarat ca zatul de cafea ajuta la scaparea de celulita? Dau Fundaa

Răspuns Câştigător
| xFakeSmilex a răspuns:

Da, este foarte adevarat! Zatul ramane un tratament ieftin si eficient impotriva celulitei. Amesteca o jumatate de cana de zat proaspat (de preferabil, cald) cu doua linguri de ulei de masline si aplica pasta pe zonele care iti sunt afectate de celulita. Lasa sa actioneze o jumatate de ora, apoi clateste zona fara sa folosesti gel de dus sau sapun. Rezultatele vor fi vizibile daca vei repeta procedeul cel putin de doua ori in fiecare saptamana.

1 răspuns:
| Naoa a răspuns:

Este adevarat. Maseaza zonele cu probleme cu zatul de cafea si aspectul pielii se va imbunatatii.