| Cookie21 a întrebat:

Este adevarat ca margelele de la bratarile shamballa sunt semi-pretioase?

Răspuns Câştigător
| Here4u a răspuns:

Păi, da. Sau depinde din ce magazin le cumperi. Contează și asta. Dacă le iei dintr-un 3, 8 ( să zicem) nu sunt așa de prețioase. Cumpără-le dintr-un mall, sau, știu și eu...
Baftă!

| alma17angel a răspuns (pentru Here4u):

Doamne! Aud peste tot chestia asta cu 3, 8 lei! Dar, sincera sa fiu, n-am vazut nici unul pana acum.

| Cookie21 explică (pentru Here4u):

De exemplu, daca bratara costa 15 lei este semi-pretioasa sau ceva?

| Here4u a răspuns (pentru Cookie21):

La 15 lei, este semi-semi-pretioasahee hee

| Here4u a răspuns (pentru alma17angel):

Fetitooo straight face Am zis dintr-un magazin 3, 8 straight face nu ca [,] 3, 8 lei ..Doamnee oh go on

9 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Da,din cîte am auzit.

| LillyPubs a răspuns:

SWAROWSKI sunt pretioase, restul nu)

| Cookie21 explică (pentru LillyPubs):

Eu am zis SEMI-Pretioasewinking

| Fataalbastra a răspuns:

Nu stiu cat de adevarat este. Unii spun ca da unii ca nu.

Bratara Shamballa cu impletitura din material de culoare alba si neagra cu 11 bile, 5 bile cu cristale negre mari, 4 bile cu cristale albe mari si 2 bile mici negre, din metal. La bilele cu cristale alterneaza cristalele albe cu cele negre regland echilibrul si aducand vindecarea trupeasca si sufleteasca.

Am si eu, dar eu nu o port pentru ca se zice ca bretara este semi-pretioasa ci pentru ca mi-a daruit-o cea mai buna prietena.

Funda?

| alma17angel a răspuns (pentru Fataalbastra):

Si de ce n-o porti daca ti-a dat-o cea mai buna prietena?