| madalinaioana08 a întrebat:

Buna fetelor:* as dori sa imi fac o schimbare la par si nu stiu ce as putea sa incerc,, sunt roscaata si am parul pana la umeri.e foarte ars de la placa..as vrea sa-l vopsesc altfel sau alta tunsoare.va rog dati-mi cateva idei..Cu breton nu-mi sta deloc bine, cu nici unfel de breton pentru cam am fata rotunda.Sunt tunsa filathappy dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| capricc a răspuns:

Stii ce merge perfect la filat? OMBREEE :P Eu mi-am luat un kit loreal ombre si m am facut acasa. N-am stat mult cu el tot ca sa nu mi-l ard si mai rau. http://fucsia.ro/......ci-de-lei/

| madalinaioana08 explică (pentru capricc):

Ti-am dat fundita pentru ca la ombre ma gandeam si eu dar mi-era teama..Multumesc mult pentru sfat si chiar mi-ai dat curaj sa incerclaughing

5 răspunsuri:
| Tliv294 a răspuns:

Ai putea incerca un bob, sau daca ai curaj, chiar scurt pentru ca se poarta. Cat despre culoare, se spune ca cea mai potrivita e ori cu o nuanta mai inchisa, ori una mai deschisa decat nuanta parului tau natural. Nu uita ca naturaletea = frumusete! Succes :*

| AliciaAli4 a răspuns:

Numai tu poti sti cum iti sta bine...eu te pot sfatui sa încerci sa ti-l aranjezi in mai multe feluri. Uneori felul in care ti-l aranjezi te ajuta.