Întrebare recomandată | MedeeaAV a întrebat:

Buna,fetelor! Ce gel de curatare pentru ten sensibil imi recomandati? Mentionez ca am tenul foarte uscat si foarte sensibil si am nevoie de un gel care sa nu imi agreseze pielea, fara particule abrazive.

Răspuns Câştigător
| Lorde92 a răspuns:

Cel de la Clinique.

3 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Eu iti recomand o crema Nivea, alte produse mai concentrate pot avea urmari in viitor daca le folosesti de tanara.

| MedeeaAV explică (pentru Deliiiia):

As avea nevoie de un gel de curatare.Crema am.happyMultumesc oricum pentru raspuns!:*

| Daniela_Georgiana_1991 a răspuns (pentru MedeeaAV):

Incearca bioderma sensibio