| pryntesyka07 a întrebat:

In curand o sa ma duc la un majorat si as vrea sa-mi indrept parul si unele suvite sa le transform ceva de genu buclelor.Nu stiu care produs e mai bun. Ati putea sa-mi recomndati, va rog? Dintre Ceara spary pentru par [AVON] si Spuma pentru definirea buclelor [AVON]. Dau funddaa!:* Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Buna!
Ca sa te simti o adevarata lady,iti recomand sa mergi la coafor.
De acolo vei iesi impecabila,te vei simti rasfatata si vei avea un tonus super.
Nu incerca sa faci experimente singurica, s-ar putea ca in ajunul majoratului sa plangi pe langa bucle.
Si cati bani dai pe ceara si spuma, cam tot atata dai si pe un spalat si aranjat.
Succes!
De ce nu?
Esti femeie si trebuie sa te respecti!happy

| BombonicaXD a răspuns:

Liss extreme de la L`Oreal pentru netezire si intindere si pentru bucle foloseste ondulatorul si fixativ.winking