| JessieXD a întrebat:

Ma gandeam sa-mi pun singura acasa, tipsuri lipite cu lipici special pentru tipsuri (ca tipsurile pentru gel).
Dar nu stiu cat o sa stea lipite.
Am avut o experienta cam neplacuta cu tipsurile/unghiile cu gel, de aceea am zis ca incerc acasa fara gel.
Tipsuri lipite, pilite ca sa nu se observe si apoi dau cu oja.
Pareri?

1 răspuns:
| SaschaM a răspuns:

N-ai nevoie. Citeste si aplica sfaturile de aici si o sa ai unghiile naturale lungi si sanatoase http://mypsychonails.blogspot.ro/......ls-so.html