| akaa a întrebat:

Se apropie scoala... si m`am gandit sa tin un fel de dieta pe parcusul scolii pana la vara viitoare. De obicei nu prea mananc mult la scoala thinking Cu niste biscuiti pentru o zi ma multumesc. Dar as vrea sa imi spuneti ce ar trebui sa mananc thinking Adica in perioada aceasta de 9 luni sa mai slabesc. Stiu ca 9 luni e mult. Mie mi-ar trebui doar 1-2 pentru a slabi cat ar trebui dar ca sa ma mentin vreau sa stiu ce trebuie si ce nu trebuie sa mananc. Si m`ar ajuta daca in timpul scolii in fiecare sambata sa alerg 30 de minute pe zi? Plss Dau Funda si vot >big grin

Răspuns Câştigător
| ssaTpu a răspuns:

Pei nu trebuie sa stai nemancata pentru a slabi. Mananca des si putin bazeazate pe fructe si legume nu mai manca paine sau fainoase` daca ai putea sa alergi in fiecare seara 30 min.si iti sp eu ca asa iti tonifici musculatura scapi si de celulita si de proporti happy scuces

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o dieta vegetariana,si am slabit destul de mult in timpul liceului, mai mult acum sunt mai energica si ma simt mai bine, sa nu mai zic ca analizele sunt minunate.Si asta doar renuntand la produsele animale.Eu in loc de lapte consum lapte de soia,migdale, etc.Dar cand am devenit vegetariana am renuntat doar la carne, iar pe parcurs la lactate si oua. Sper ca ti-am fost de foloshappy.

| TheWiseOne a răspuns:

Nu manca biscuiti, ca sunt bogati in carbohidrati, adica.iti dau mai multa energie decat.un mar sa zicem.
Mananca mai multe fructe cum a mai zis cineva pe aici.

| Floxxx a răspuns:

Sincer eu slabesc fara sa fac nici'o dieta... Parerea mea e sa incerci sa nu prea mananci dulciuri, paine si lucruri care ingrasa... si miscarea face tot, daca vrei alearga. Eu sincer prefer sa fac sport care imi place mie asa te si distrezi si slabesti in acelasi timp. Sper ca ti.am fost de ajutor. Bafta