| AlecSSyA a întrebat:

Buna seara tuturor! Am o intrebare:Am auzit ca pentru a stompa cosurile se poate utiliza Zineryt.In prospect scrie ca pot aparea reactii adverse.Va rog mult spuneti-mi si mie daca a-ti folosit acest produs, ce reactii adverse a-ti avut si in cat timp au trecut.

16 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Mie mi-a fost recomandat de dermatolog. Nu mi s-a intamplat nimic, cu exceptia faptului ca au inceput cosurile sa dispara. happy

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Si eu am folosit Zineryt dar nu a avut reactii adverse.

| Demoiselle a răspuns:

Eu am folosit Zineryt si am scapat de cosurihappy!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu am folosit auziti voi santeti adolescenti?

| AlecSSyA explică:

Da! Suntem adolescenti!

| B3bytzaa a răspuns:

Nu am folosit Zineryt personal dar stiu ca a folosit un coleg de al meubig grin si chiar mi l-a recomandat pentru ca l-a ajutat foarte mult si nu a avut reactii adverse in cazul luithinking

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Prima data cand am folosit Zineryt mi'au disparut cosurile, dar a doua oara nu a mai avut nici un efect
reactii adverse nu am avut

| eveline a răspuns:

Mie mi-a prescris zynerit doctora dar spre ne-norocul meu a avut efecte adevrse.nu mi-au trecut ba din contra sau inmultit asa ca e mai bine sa nu il folosesti, exista si alte produse mult mai bunehappy

| oky a răspuns:

Si el am folosit zineryt si nu am patit nimic doar ca am scapat de cosuri.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap am folosit dar mie mi s-a agravat, punctele negre mi se inrosisera si asa ca am renuntat la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca este cat de cat eficient ca reactii adverse ce am observat... mi-a uscat pele si mi-a dat o usoara senzatie de arsura...in rest cosurile au mai disparut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am folosit si nu am avut vreo reactie adversa... mi-au trect cosurile doar ca iti cam usuca fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am folosit si inca il mai folosesc...reactie adversa nu am avut dar totul depinde de tine...

| mary9524 a răspuns:

Sora mea a fost la un medic dermatolog si i-a prescris Zineryt si nu a patit absolut nimic

| ametist a răspuns:

Nu l-am folosit eu, dar la folosit un apropiat.Rezultul a fost satisfacator.Acum,na...reactiile adverse apar in functie de toleranta fiecarui organism in parte. Poti folosi cu un rezultat foarte bun, fara efecte secundare, argila.Gaesesti in farmacii atat argila pentru uz extern cat si intern.Folosite impreuna dau rezultate grozave.Intern detoxifica organismul si asa poti rezolva si alte probleme pe care, eventual, le ai.Succes!