| anonim_4396 a întrebat:

stiti un deodorat de barbati foarte bun care sa NU lase urme pe haine? transpir foarte mult si toate hainele mi se pateaza de la deodorantul care il folosesc acum de nu le mai pot purta

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Hainele ti se pateaza de la transpiratie, nu de la deodorant.
Pe de alta parte, deodorantul nu te ajuta la nimic; dimpotriva, parfumul sau, amestecat cu transpiratia, da un rezultat mai mult decat neplacut.
Ai nevoie de un antiperspirant dar, daca zici ca transpiri asa de mult, ai nevoie de un antiperspirant de la farmacie, nu de la parfumerie.
Intra intr-o farmacie si intreaba de un antperspirant eficient. Probabil ti se va da o pudra pe care s-o aplici la subrat si care va diminua secretia.

| AtomiX a răspuns:

Sau poti incerca NIVEA FOR MEN Invisible, eu cel putin nu am mai avut probleme de cand l-am incercat.winking

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Nu sunt baiat, dar foloseam Nivea for black and white. La mine, mergea. Incearca-l