| sweety_1169 a întrebat:

stiu ca exista o placa de par cu ajutorul careia il poti indrepta dar il poti face si cret stiti cumva cum se numeste si de unde as putea gasi? mersi

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Cret il poti face cu drotul il gasesti in carrefour sau in supermarketuri la electrocasnice

| Anto97 a răspuns:

Se gasesc in hipermarketuri (cred ca si in supermarketuri) si sunt o gramada de modele de la diferite firme(poti intreba in magazin la cei care ajuta pe acolo) eu am o placa care iti indreapta parul, ti-l face cret in mai multe feluri, ti-l onduleaza... face multe chestii si ocupa spatziu mic...vezi ce faciwinking

| JackieSue a răspuns:

Am o placa de par (de indreptat) si una de ondulat -de la Philips(bine-nteles). Cu placa de indreptat iti faci si ondulat, asta daca sty cumtongue.

| jo a răspuns:

Cred ca te referi la cea care are placi care se pot schimba - drepte, ondulate, frizzy. Cea mai buna este Remington, o gasesti si la hypermarketuri si la magazinele de electronice.

| erika_9732 a răspuns:

Placa se numeste baby liss si se gaseste in magazinele de electrocasnice tip altex,, domo, am vazut-o chiar si in gima supermarket

| scootsie a răspuns:

Chiar asa se cheama -placa pentru par -si se gaseste, de exemplu, la Altex...