| RedAppLe a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare.Eu cand ma rad, ma rad cu aparatul de ras electric si ma irit.De asemenea cu aparatul de ras electric nu mi se duce tot parul si mai si ramane zona aspra.As vrea sa incerc sa ma rad cu Gillette Blue 3 dar imi este frica sa nu imi tai cosurile pe care le am in acea zona. Voi ce imi recomandati? Multumesc

Răspuns Câştigător
| maftei a răspuns:

Nu cred ca la toata lumea este bun aparatul electric.Barbatul meu foloseste bic cu aloe si nu ai apare nimic si dupa se da cu crema hidratanta.Asa ca poti ancerca si tu pentru ca sunt foarte bune bicurile cu aloe.Cat despre cosuri normal ca o sa le tai dar te dai cu crema.Si daca ai sa te razi mereu cu bic cu aloe nu ai sa mai ai nimic.Ancearca si vei vedea.Dar poate ai si tu pielea sensibila si poate te razi prea repede

1 răspuns:
| RedAppLe explică:

16 ani nu cred ca ii foarte repedelaughing Si mie imi si creste foarte repede parul...In generaltongue.Eu nu ma dau cu bicu pentru ca imi este frica sa nu se infecteze...