| Cathyme a întrebat:

Am parul des si e putin ondulat.Imi place dar am foarte multe fire rebele si nu le pot stapini cu nimic. Dupa ce il pieptan zici ca mi-am bagat degetele in priza... Am incercat de toate : sa il indrept, sa il dau cu lac de par (asta a mers dar daca il dau cu lac de par trebuie sa il spal in fiecare seara)...ce pot sa mai incerc ca sa nu asa multe fire rebele?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Si eu sunt la fel.ma intind odata la 3 zilebatting eyelashes dar. incearca asa: dupa ce faci baie nu.l pieptana, da.l cu spuma si fa.ti o coada studenteasca. si dimineata il desfaci sa vezi ce frumos e:X

| dyana0123 a răspuns:

Nu prea poti sa faci multe...si eu sunt in aceeasi situatie.iti recomand sa nu te intinzi prea des deoarece iti vei distruge parul si va avea un aspect neplacaut...o colega de-a mea are parul putin cret si isii sa cu spuma. sper ca te-am ajutat