| unoarecareinbazadedate a întrebat:

Din curiozitate. vreau sa va intreb ce parere aveti despre barbati care poarta ghiuluri, bratari de aur..lanturi vizibile de aur...? Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| andreeap200116 a răspuns:

Depinde cu ce se imbraca, cum le combina.
De exemplu daca vad unul cu blugi mulati, tricou roz mulat, adidasi auriti si un lant de aur la gat, bratari, etc e clar ce impresie imi lasa... cocalar, golan, etc. Dar daca vad unul gen Jonny Dep (si el poarta bijuterii) atunci se schimba treaba laughing
Ideea este sa le porti ori intr-un mod discret ori cu stil (in asa fel incat sa para cool).
Sper ca te am ajutat.

| unoarecareinbazadedate explică (pentru andreeap200116):

Eu unul port lant de aur, ghiul si bratara, dar cand le port ma imbrac de obicei cu o pereche de pantaloni albi drepti, o camasa alba sau bleumaren si o pereche de mocasin..in timpul verii, asta e doar una dintre imaginile mele.
Eu nu suport hainele mulate si colorate intr-un mod prostesc cu logo-uri cat pieptul.

3 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

N-am nimic cu ei! nu suport ghiulurile! Are sotul o ditamai vergheta, ii e de ajuns laughing)

| andreeap200116 a răspuns:

Johnny Depp ( m-am grabit scriind laughing )