| Camelutsaa a întrebat:

Buna,TPU. Dupa ce am slabit brusc si m-am ingrasat brusc de cateva ori, sanii mi s-au lasat si sunt moi si mi-au aparut aripioare. de la 55 kg am ajuns acum la 46-47 kg. Vreau sa merg la fitness,insa credeti ca pot rezolva problema sanilor ( adica sa ii ridic si sa ii intaresc) si sa scap de aripioare, sa imi intaresc fundul si sa se mareasca?

Răspuns Câştigător
| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Pentru tonifierea fundului cel mai bine e sa alergi si ideea cu fitness-ul e foarte buna(poti intreba acolo tot ce te intereseaza). Bafta!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, în trecut ai făcut "cunoștință" cu efectul yoyo!
La sală îți tonifici masa musculară, sânii nu îi poți face fermi decât chirurgical!
Sânul nu este un mușchi, ci o masă adipoasă cu canale galactofore pentru lactație când ai devenit mamă, este susținut de mușchiul pectoral aflat în spatele său.
Pa, pa.

| Blamely a răspuns:

Nu ai ce rezolva în privința asta cu fitness-ul.