| HubbaBubbaGirl a întrebat:

TPU!
Eu folosesc placa de intins parul, dar mi-ar placea ca parul sa fie mai lucios, cam asa: http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......-placa.jpg In schimb, este aspru si fara pic de stralucire. Ce ar trebui sa fac? ( masti, produse, tehnici, dar sa dea rezultate )

2 răspunsuri:
| Milayaa a răspuns:

Sper sa iti fie de ajutor
eu folosesc balssamul de par care confera stralucire. daca ai parul aspru un balsam bun e de ajuns cred eu.dar poti face masti :*

| black4u a răspuns:

Pentru stralucirea parului poti folosi uleiul de argan, este foarte bun