| noname12344321 a întrebat:

Fetele cu parul ondulat ce sugestii imi dati si mie? Am parul ondulat si imi e foarte greu sa il descurc! ma pieptan doar o data pe saptamana! Eu il am lung si imi e foarte greu sa il las despletit! Voi ce sfaturi mi-ati da? Folositi spumaa dupa baie?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| blackbuttefly a răspuns:

Tunde-te la 0. Asa am facut si eu si acum sunt populara in scoala. Crede-ma sunt super cool. Am 450 de like.uri la pozele de pe faceboook. Sunt super taree. Asa il aaveam si eu. jegos dar acum nu mai trebuie sa ma mai spal pe cap cap. Adica ce daca am paduchi?

| iShadowz a răspuns:

Pai piaptana-l in fiecare dimineata, tunde regulat din varfurile arse, nu il vopsi si spala-l macar odata la doua zile.
Nu te vopsi, nu folosi spuma sau fixativ.

| MyPassion a răspuns:

Pai tunde-te si mai rareste-l asta te va ajuta foarte mult, si de exemplu ti-l poti indrepta o data de 2 ori pe saptamana cu placawinking.

| Printi a răspuns:

Incearca sa il piepteni mai usor