| Izabella97777 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu niste site-uri care sa contina tratamente pentru cresterea si regenerarea parului(daca aveti vreun tratament pe care-l folositi chiar voi e bine venit)?
PS:Folosesc placa de par de 2-3 ori pe saptamana si parul mi s-a tocat si nu as vrea sa-l tai pentru k il am si asa scurt (deasupra umerilor).Ma gandesc k facand un tratament se vor regenera firele de par.Multumesc! funda cel mai bun tratament:*

Răspuns Câştigător
| Licurici_2266 a răspuns:

Mama mea a folosit o pasta compusa din ulei de masline si ou. Se dadea inainte de baie si o tinea cca jumatate de ora. Dupa ce aplica pasta iti infasura parul in folie din plastic. Dupa cca 6 luni parul i-a devenit mult mai bogat si parul i s-a regenerathappy. Sper sa-ti foloseasca.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Estera123 a răspuns:

Uleiul de argan (http://shoppingarea1.blogspot.ro/2012/04/ulei-de-argan.html) in combinatie cu uleiul de ricin. Acestea sunt cele mai puternice uleiuri pentru regenerare. Eu le mai folosesc si in combinatie cu ulei de masline si vitamina A uleioasa. Poti sa faci cate combinatii vrei tu intre aceste uleiuri.

| whiteOdrink a răspuns:

Http://www.yves-rocher.ro/......egory=5000
uite-te la toate crede-ma sunt produse foarte foarte bune!

| kykiy98 a răspuns:

Pai...de obicei inainte sa iti indrepti parul cu placa trebuie sa te dai cu un sray protector (eu folosesc henna plus gasesti la plafar si este foarte bun) si tratament nu stiu doar daca iti este de folos siteul asta:http://www.lorealparis.ro/......tuant.aspx