| matei02 a întrebat:

Mama mea avea inainte parul saten deschis si s-a dus la salon, unde a platit 200 lei pentru a i se decolora parul si a i se vopsi. A si cumparat un sampon 'special' care a costat vreo 100 lei si a respectat ce i-a spus tipa de la salon.
Dupa 3-4 zile, s-a spalat pe par, iar apoi a vazut ca s-a dus toata vopseaua din par (vopseaua era una profesionala). A sunat-o pe cucoana respectiva si i-a spus ca "s-ar putea sa fie din cauza decolorarii", desi nu prea cred. E normal sa se intample asta? A si chemat-o iar pe mama la salon, insa oare o sa ii ceara iar 2 milioane? O vopsea ar trebui sa tina macar o luna, doua, daca e permanenta. Sa mearga la alt salon? Multumesc.
(Vopseaua respectiva era un blond cenusiu)

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Off Doamne ce probleme au unii, de viață si de moarte.

| matei02 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Amice, raspunsul tau e degeaba. Probabil ai o satisfactie sa spui chestii irelevante, am pus niste intrebari pentru cineva care a patit sau cineva specializat in domeniu. Doamne, mare ti-e gradina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-a batut joc de ea si i-a luat banii.
Daca gagica de la salon folosea produse profesionale si de o calitate superioara nu se intampla asa ceva, nici intr-o mie de ani. Mai bine merge in alta parte.