| ecaaaaaaaaa a întrebat:

Buna TPU mi-am cumparat ulei de ricin si as vrea sa stiu daca se aplica pe radacina parului sau pe varfuri? cat timp trebuie sa stau cu el pe cap si cat de des trebiue sa il folosesc? mentionez ca am parul foarte ars din cauza placi siimi cade mult par la spalare. dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Uite cum te sfatuieste Andreea Raicu sa folosesti uleiul de ricin:
http://www.andreearaicu.ro/......ea-parului
Bineinteles, acest tratament se va face o data pe saptamana.