| educhoo123 a întrebat:

Buna TPU`!
Mi-am facut un abonament la sala, si as dori daca ma puteti ajuta cu un sfat.
Ce proteine dau cel mai repede randament, sau ce sa iau sa cresc in masa musculara? poate pare penibila intrebarea dar sincer nu am mai avut tangenta cu asa ceva pana acum happy.

6 răspunsuri:
| Coccco a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun este GFX8 este si bun la gust dar si foarte eficient. Prietenul meu foloseste si sunt foarte bune

| loveyouschatz a răspuns:

Eu zic sa discuti cu un consultant welness.proteinele duc usor usor la ipotenta. sincer din auzite eu nu recomand. am prietene care sunt nemultumite de barbatii lor dupa ce au luat asa ceva

| educhoo123 explică (pentru loveyouschatz):

Am inteles. happy...mersi mult! `

| Cosmin86 a răspuns (pentru loveyouschatz):

Asta e o aberatie notorie, proteinele NU au nicio legatura cu testosteronul.
Problemele de potenta apar cand scade nivelul de testosteron din corp, asta se intampla cand adminstrezi steroizi sau alta sursa de testosteron sau hormoni.
Cine stie ce luau barbatii prietenelor tale, ca oamenii au obiceiul sa spuna "proteine" la orice supliment, chiar si la cele care au ZERO proteine ( ex. creatina, glutamina, etc. )

| SarahParker a răspuns:

Buna, lasa-ma sa iti raspund, tatal meu e si el la sala de cativa ani.el ia multe proteine.si desii costa mult le zice ca dau rezultate.nu iti trebuie sa te bazezi doar pe ele. poti sa imcerci proteine variate, fara reteta, sunt multe feluri. unele sunt si pref iar altele pilule.cam 200 de g costa 59, 00 lei.cam asa sunt preturile. poti sa le schimbi dar important e sa stii sa nu mai mananci in grasimi exagerate.cam atat trebuie sa stii... fundita plz.

| Shocket74 a răspuns:

Salut cauta aici http://www.megaproteine.ro/......musculara/ eu folosesc creatine powder si isi fac efectul bine http://www.megaproteine.ro/......musculara/ da acum depinde cati bani ai in buzunar :)